Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Linka zabezpieczająca Gerda na szyfr 10 x 1000 mm

Linka zabezpieczająca Gerda na szyfr 10 x 1000 mm

39,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Linka zabezpieczająca Gerda na szyfr jest wygodnym w użytkowaniu elementem służącym do przypięcia roweru do słupka bądź stojaka. Dzięki niej możesz bez obaw pozostawić swój pojazd bez nadzoru. Produkt został wykonany ze stalowej plecionej linki, chronionej dodatkowo przez plastikową osłonę. Linka Gerda posiada zapięcie, które otwiera się na wcześniej ustawiony szyfr.

   Cechy i zalety

    Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele opcji zabezpieczeń rowerowych. Możesz wybierać wśród linek, łańcuchów czy zapięć. Modelem, na który warto zwrócić uwagę, jest linka zabezpieczająca Gerda na szyfr 10 x 1000 mm. Zwiększy ona ochronę Twojego roweru pozostawionego bez nadzoru. Jest komfortowa i łatwa w użytkowaniu. Wykonana ze stali pleciona linka została pokryta powłoką PVC. Dzięki plastikowej osłonie stalowe elementy nie porysują roweru. Ułatwi ona również utrzymanie zabezpieczenia w czystości. Szyfrowy zamek otwiera się po wprowadzeniu wybranej kombinacji liczb. Długość 100 cm umożliwia wygodne i pewne przypięcie roweru w wybranym przez Ciebie miejscu. Linka zabezpieczającą Gerda sprawdzi się również jako ochrona dla wózka lub narzędzi.

    • Linka pleciona
    • Plastikowa osłona
    • Zamykana na szyfr

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Średnica produktu10mm
    Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5902203333747