Zobacz więcej Listwy przypodłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Listwy przypodłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa przypodłogowa MDF Foge LB1 półmat biały 8 cm 2 mb
Strzałka w prawo

Listwa przypodłogowa MDF Foge LB1 półmat biały 8 cm 2 mb

34,98
/ szt.
17,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poprzez zastosowanie listwy w estetyczny sposób wykończysz podłogi w swoim domu. Produkt posiada białą barwę z półmatowym połyskiem, dzięki której będzie stanowić wyjątkowo stylowy dodatek aranżacyjny Twoich wnętrz. Ponadto cechuje się wytrzymałą budową, przez co nie traci swych właściwości nawet po długim czasie użytkowania.

   Cechy i zalety

    Listwę wykorzystasz do eleganckiego wykończenia powierzchni podłóg wewnątrz mieszkania. Element ten pozwoli Ci szczelnie zakryć szczelinę dylatacyjną pomiędzy ścianą a posadzką, dzięki czemu będziesz mógł zapobiec przedostawaniu się wilgoci oraz zabrudzeń pod deski lub klepki. Uchroni to parkiet przed deformacją i tym samym zapewni powierzchni estetyczny, długotrwały wygląd. Pokrywający krawędź ściany element dodatkowo uniemożliwia zabrudzenie jej powierzchni mopem podczas sprzątania. Produkt posiada półmatowe, białe wykończenie, które doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie nowoczesnych i skandynawskich aranżacji. Do produkcji listwy użyto płyty MDF, która zabezpiecza jej strukturę przed rozwarstwieniem i tym samym pozwala zachować oryginalny wygląd przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały półmat
     Kod produktu5908283371167