icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Lustra cięte

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Lustra łazienkowe

Strzałka w prawo

Lustra cięte

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lustro Classic 50 x 50 cm z oświetleniem

Lustro Classic 50 x 50 cm z oświetleniem

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kwadratowe lustro Classic z oświetleniem wyróżnia się ukośnie zeszlifowanymi krawędziami. Nadają mu one nowoczesny charakter, który bez trudu dopasujesz do wielu stylów aranżacji. Dzięki lusterku z oświetleniem łazienka rozjaśni się, a jednocześnie optycznie powiększy. Minimalistyczny model z bocznym źródłem światła pomoże Ci wykonać dokładny makijaż lub ogolić się w bezpieczny sposób.

   Cechy i zalety

    Lustro Classic 50 x 50 cm z oświetleniem rewelacyjnie sprawdzi się w niewielkiej łazience i zapewni Ci tam fantastyczne warunki do wykonywania porannej pielęgnacji. Narożne źródło światła dodatkowo rozjaśni pomieszczenie. Ułatwi również golenie się oraz wykonywanie makijażu. Ukośnie zeszlifowane krawędzie sprawiają, że lustro wygląda nowocześnie. Minimalistyczną formę bez trudu dopasujesz do wymarzonej aranżacji wnętrza, na przykład w stylu industrialnym lub skandynawskim. Kwadratowe lustro Classic z oświetleniem optycznie powiększy przestrzeń. Produkt jest estetycznie wykończony i odporny na zarysowania, a także niewrażliwy na działanie wilgoci. Jego powierzchnię wyczyścisz bez obaw, że pojawią się na niej nieestetyczne uszkodzenia.

    • Lustro z fazą 10 mm, narożne pojedyncze oświetlenie

    Specyfikacja techniczna

    Grubość szkła4mm
    Szerokość produktu500mm
    W zestawielustro, oświetlenie
    Kod produktu5908249229259