Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do firan i zasłon

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Magnes dekoracyjny 89 biały

Magnes dekoracyjny 89 biały

17,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowany rodzaj upinacza do zasłon oraz firan umożliwi Ci stworzenie zupełnie nowej, interesującej dekoracji okiennej. Dzięki jego wykorzystaniu zawieszone tkaniny nie będą już bezwładnie zwisać do podłogi, lecz nabiorą atrakcyjnej formy. Produkt składa się ze stalowej linki, której końce połączysz poprzez zetknięcie 2 magnesów osłoniętych dekoracyjnymi elementami.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, że upinając firany i zasłony możesz optycznie poprawić proporcje okna, a przez to uatrakcyjnić wygląd całego wnętrza? W realizacji tego celu niezwykle pomocnym elementem jest prezentowany upinacz do tkanin. Dzięki niemu będziesz mógł stworzyć fantazyjne kombinacje lub proste i niezwykle praktyczne formy. Do wykonania produktu użyto delikatnej, aczkolwiek odpornej na uszkodzenia stalowej linki. Na jej końcach znajdują się natomiast niewielkie kule z widocznym misternym rzeźbieniem przedstawiającym ozdobne kwiaty. Po ich połączeniu zyskasz mechanizm stabilnie podtrzymujący zasłony lub firany, które nie będą już zasłaniać widoku za oknem, przez co możliwe będzie wpuszczenie do pomieszczenia większej ilości promieni słonecznych. W naszej ofercie przedstawiony model dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych. Sprawdź!

    • Praktyczna i elegancka ozdoba
    • Szybki sposób na upięcie dekoracji okiennych

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKlamra do zasłon
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5908262492616