Zobacz więcej Kleje do płyt gipsowych i GK

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Kleje i zaprawy klejowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
MASA DO LACZENIA PLYT G-K BEZ TASMY 5KG
Strzałka w prawo

MASA DO LACZENIA PLYT G-K BEZ TASMY 5KG

39,98
/ szt.
8
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cechy i zalety

  • Nie wymaga użycia taśmy
  • Produkt może być stosowany wokół drzwi i okien
  • Dobra przyczepność do większości powierzchni
  • Wysoka odporność na pękanie
  • Wzmocniona formuła. Idealny produkt do wypełniania, wygładzania i naprawy ubytków ścian, sufitów i płyt gipsowo-kartonowych w miejscach bardziej narażonych na naprężenia
  • Gotowa mieszanka
  • Łatwe szlifowanie
  • Biały kolor gipsu pozwala na zredukowanie liczby warstw farby potrzebnej do pomalowania powierzchni
  • Produkt może być przechowywany w celu ponownego użycia w przyszłości (patrz data przydatności na opakowaniu)
  • Tworzy połączenia równie mocne jak sama płyta gipsowo-kartonowa

Specyfikacja techniczna

Czas schnięcia1 dzień
Grupa kolorystycznaBiały
Gwarancja producenta1 rok​
Instrukcje użytkowaniaPrzygotowanie: Wygładzana powierzchnia musi być sucha i wolna od tłustych zabrudzeń, pyłu i innych zanieczyszczeń. Nie nakładać w temperaturze poniżej 5°C lub powyżej 30°C. Przed użyciem dokładnie wymieszać. Przed rozpoczęciem należy odpowiednio przygotować powierzchnię łączenia płyt. Płyty należy pewnie przymocować do konstrukcji nośnej. Muszą być suche, czyste i wolne od pyłu. Ostre krawędzie należy sfazować, wytrzeć z pyłu i zagruntować uniwersalnym gruntem. Do narożników i kątów użyć listew narożnych. Wypełnianie: Produkt może służyć do wygładzania/wypełniania ubytków i szczelin w ścianach i sufitach przy pomocy szpachli, kielni lub szpachli do wygładzania. Szczelinę między krawędziami należy wypełnić masą przy użyciu szpachelki, którą należy trzymać pod kątem tak, aby umieścić masę w miejscu łączenia. Pozostawić do wyschnięcia. Po upływie 24 godzin nałożyć kolejną warstwę masy. Między krawędziami fabrycznie profilowanych płyt należy pozostawić szczelinę o szerokości 3–5 mm. Wypełnianie: Szczelinę między krawędziami należy wypełnić masą przy użyciu szpachelki, którą należy trzymać pod kątem tak, aby umieścić masę w miejscu łączenia. Pozostawić do wyschnięcia. Po upływie 24 godzin nałożyć kolejną warstwę masy. Między krawędziami fabrycznie profilowanych płyt należy pozostawić szczelinę o szerokości 3–5 mm. Krawędzie płyt ciętych należy sfazować pod kątem 45º, zagruntować uniwersalnym gruntem i zamontować z zachowaniem szczeliny o szerokości 1–2 mm. Wygładzanie: Końcowe wygładzanie powierzchni należy przeprowadzić po całkowitym wyschnięciu masy, używając do tego celu siatki lub papieru ściernego o ziarnistości 80–150. Aby ułatwić szlifowanie i uzyskać gładszą powierzchnię, zaleca się użycie szpachlówki wykańczającej. Kolejna warstwa: Jeśli powierzchnia pierwszej warstwy nie jest idealnie równa, zaleca się wypełnienie ubytków lub nałożenie cieńszej warstwy masy szpachlowej. Przed rozpoczęciem nakładania kolejnej warstwy masy szpachlowej lub malowania powierzchni konieczne jest usunięcie pyłu lub związanie go z podłożem za pomocą gruntu. Wykańczanie: Przed rozpoczęciem nakładania kolejnej warstwy masy szpachlowej lub malowania powierzchni konieczne jest usunięcie pyłu lub związanie go z podłożem za pomocą gruntu.
KolorBiały
Liczba warstw2
Maksymalna temperatura aplikacji40°C
Metoda aplikacjiSzpachla
Minimalna temperatura aplikacji10°C
Objętość3.22L
Obszar zastosowaniaWewnętrzne
Rodzaj opakowaniaSztuka
Typ pojemnikaWiadro
Waga produktu5kg
Zalecane zastosowanieDo płyt gipsowych
Długość pojemnika210mm
Szerokość pojemnika210mm
Wysokość pojemnika160mm
Kod produktu5059340821979