Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maść ogrodnicza Agrecol 250 ml

Maść ogrodnicza Agrecol 250 ml

19,98
/ szt.
79,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Maść to świetny produkt, który umożliwi Ci zabezpieczenie ran roślin po cięciu, pęknięciu i uszkodzeniach spowodowanych przez dzikie zwierzęta oraz mróz. Produkt bez problemu naniesiesz w odpowiednie miejsca, dzięki czemu roślina szybko powróci do zdrowia, a Ty będziesz mógł cieszyć się jej świetnym stanem. Duża pojemność butelki gwarantuje, że maść wystarczy Ci na długo.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz sposobu na zabezpieczenie roślin, które zostały uszkodzone przez różnego rodzaju czynniki? W takim przypadku możesz wykorzystać przedstawiony tutaj produkt. Maść w prosty sposób naniesiesz w miejsce ran po cięciu, na pęknięcia kory, uszkodzenia wyrządzone przez zwierzęta oraz czynniki atmosferyczne. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku drzew i krzewów w sadach lub Twoim gospodarstwie przydomowym. Dzięki takiej pielęgnacji Twoje rośliny szybko powrócą do zdrowia, a Ty nadal będziesz cieszyć się ich plonami. Duża pojemność butelki gwarantuje, że maść posłuży Ci do wielokrotnego użycia. Długi okres przydatności produktu sprawia, że na pewno nie zepsuje się on ani nie zmarnuje w przypadku, gdy nie będziesz często go stosować.

    • Zabezpiecza rany po cięciu, po pęknięciu kory i innych uszkodzeniach
    • Przeznaczona do drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych
    • Tworzy fizyczną barierę dla mikroorganizmów
    • Maść ogrodnicza

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Kod produktu5902341004226