Zobacz więcej Miarki składane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Miarki składane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miara składana Top Tools drewniana 1 m

Miara składana Top Tools drewniana 1 m

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miara składana przeznaczona jest do sprawnego wykonywania różnych pomiarów. Przyda Ci się zarówno podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych, jak też w czasie zwykłego majsterkowania. Nie plącze się podczas jej stosowania, ponieważ została wykonana z drewna. Proponujemy różne rodzaje tego produktu, więc możesz wybrać model adekwatny do Twoich wymagań.

   Cechy i zalety

    Miara składana przyda Ci się podczas wykonywania prac wykończeniowych lub warsztatowych. Stosując ją możesz sprawnie zmierzyć różne elementy. Umożliwi Ci ona samodzielne stworzenie konstrukcji o idealnych wymiarach, dzięki czemu nie musisz przeznaczać środków korzystanie z usług specjalisty. Została wyprodukowana z drewna, za sprawą czego nie plącze się podczas jej stosowania. Przeznaczona jest do sprawnego mierzenia elementów o niewielkich wymiarach. Materiał, z którego została wykonana cechuje się długotrwałą żywotnością, więc będzie Ci ona służyć przez długi czas. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje przyrządów do mierzenia, za sprawą czego możesz wybrać produkt najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

    • III kl. dokładności

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTop Tools
    Dokładność pomiaru0.3mm
    MateriałDrewno
    Przeznaczeniemajsterokwanie, prace wykończeniowe, budowlane
    Kod produktu5902062110015