Zobacz więcej Mopy i wiadra
Mop Vileda Ultra Max wkład na mokro
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Do rozmaitych płaskich mopów trapezoidalnych możesz dopasować wkład z serii Active Max. Wykorzystasz go szczególnie na dużych powierzchniach – pozwoli Ci szybko zmyć podłogi w sporych pomieszczeniach. Dzięki mikroaktywnym włóknom wkład nadaje się do czyszczenia wszelkich rodzajów posadzek na mokro – możesz stosować go również do drewna.
Cechy i zalety
Elementem, w który wyposażysz wiele modeli płaskich mopów trapezoidalnych jest wkład z serii Active Max. Ze względu na duży rozmiar masz szansę szybko i wygodnie zmyć nim na mokro nawet znacznej wielkości posadzki w kuchniach, holach czy klatkach schodowych. Wkład zawiera mikrowłókna, dlatego masz pewność, że skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, jednocześnie minimalizując powstawanie smug. Delikatny materiał jest odpowiedni do wszelkich podłóg – paneli, płytek ceramicznych, drewna czy wykładzin PCV i stanowi część innowacyjnego mopa, który pozwoli Ci na wyżymanie bez konieczności moczenia rąk i w wygodnej dla Ciebie pozycji. Możesz dopasować go do płaskich modeli z serii Active Max, Super Pucer Classic czy Style.
Specyfikacja techniczna
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
---|---|
Typ opakowania | Pojedynczo/Na sztuki |
Gwarancja producenta | 1 rok |
Marka | Vileda |
Szerokość produktu | 340mm |
Materiał głowicy | Mikrofibra |
Materiał | Mikrofibra i tworzywo sztuczne |
Możliwość prania w pralce | Możliwość prania w pralce |
Odpowiednia powierzchnia | Podłoga |
Kod produktu | 4023103201262 |