Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa Tycner fi 32 mm chrom

Mufa Tycner fi 32 mm chrom

26,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa stosowana jest podczas montowania odpływów umywalkowych, wobec czego przyda się w większości łazienek. Gwarantuje doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ wykonana została z chromowanego mosiądzu odpornego na uszkodzenia mechaniczne – stworzona za jej pomocą konstrukcja przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego elementu.

   Cechy i zalety

    Mufa przydaje się w czasie wyposażania łazienek, gdyż umożliwia tworzenie odpływów umywalkowych. Wykorzystywana jest zarówno w mieszkaniach, jak też w lokalach użyteczności publicznej. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z chromowanego mosiądzu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt wykończony został ze szczególną precyzją, co zapewnia systemowi znakomitą szczelność – ma to wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku dystrybucji cieczy. Mufa mocowana jest zarówno przez specjalistów, jak też osoby własnoręcznie przeprowadzające drobne prace naprawcze w swoich gospodarstwach domowych. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, dzięki czemu z powodzeniem wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Trwały materiał
    • Chromowana powłoka
    • Uniwersalne wymiary

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu32mm
    Maksymalna temperatura robocza90°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    KolorChrom
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5901095511615