Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CWU Cimm ACS 5 l

Naczynie do CWU Cimm ACS 5 l

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU ACS 5 L może być wykorzystywane jako element instalacji przeciwpożarowej. Ponadto naczynie może zostać zagospodarowane jako zbiornik do wody użytkowej czy też posłużyć do ogrzewania podłogowego. Wszystkie części, które mają kontakt z wodą zostały zabezpieczone przed powstawaniem korozji, co zapewni dużą trwałość produktu.

   Cechy i zalety

    Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU, ACS 5 L posłuży Ci jako zbiornik wodny w Twojej instalacji przeciwpożarowej, która odpowiedzialna będzie za przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się ognia w Twoim domu bądź biurze. Poza tym, naczynie może zostać wykorzystane do przechowywania wody użytkowej, jest również elementem uzupełniającym do ogrzewania podłogowego. Niewielkie rozmiary zbiornika, umożliwiają jego łatwe dopasowanie do pomieszczeń gospodarczych czy też łazienki o niewielkiej powierzchni. Dodatkową zaletą produktu jest to, że części mające kontakt z wodą są specjalnie zabezpieczone przed korozją. Zbiornik będzie trwały i zachowa swoje właściwości przez długi czas. W naszej ofercie posiadamy również zbiorniki o innych wymiarach, dlatego łatwo znajdziesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Pojemność5L
     Kod produktu8033003520840