Zobacz więcej Kwiaty rabatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Kwiaty rabatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona floks Verve różowy

Nasiona floks Verve różowy

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona floks Verve różowy pozwolą Ci na otrzymanie zachwycających kwiatów, które będą zdobić Twój ogród przez całe lato – od czerwca do września. Floks lubi nasłonecznione i półcieniste miejsca oraz żyzną glebę. Podlewaj go też dużą ilością wody. Odwdzięczy Ci się dekoracyjnymi, różowymi kwiatami w kształcie płomieni.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz niewysokich, dekoracyjnych roślin do swojego ogrodu czy na rabatki? Sprawdź nasiona floks Verve różowy. Te rośliny świetnie wyglądają nie tylko na zewnątrz, ale też w wazonie jako kwiaty cięte. Wyrastają na krzaczaste, piękne okazy o wysokości około 35 cm z różowymi, przyciągającymi wzrok kwiatami w kształcie płomyków. Floks to roślina jednoroczna, o okresie kwitnienia od czerwca do września. Aby w tym czasie nie brakowało jej żadnych składników odżywczych, stosuj do niej nawóz do roślin Verve. Zadbaj o odpowiednie stanowisko. Floks najlepiej rozwija się w miejscach słonecznych lub lekko zacienionych. Pamiętaj, że nasiona floks Verve różowy wymagają przewiewnej gleby o dużej żyzności. Bardzo ważne jest też regularne, obfite ich podlewanie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     Zakładana wysokość rośliny350mm
     Typ glebyGleba dobrze przewiewna
     Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
     KolorRóżowy
     Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
     Kod produktu3663602517924