LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona kwiaty dziko rosnące Verve kolekcja
Strzałka w prawo

Nasiona kwiaty dziko rosnące Verve kolekcja

3,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sianie kwiatów to najlepszy sposób na upiększenie terenów zielonych. Jeśli planujesz zadbać o skwerek przed budynkiem, część ogrodu czy nieużytek w architekturze miejskiej, sięgnij po nasiona kwiaty dziko rosnące Verve. Kolekcja zawiera zestaw pięciu gatunków kwiatów, naturalnie rosnących dziko. Dzięki nim trawnik zamieni się latem w kolorową kwiecistą łąkę. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona kwiaty dziko rosnące Verve kolekcja to zestaw nasion różnych kwiatów. Są różnej wielkości i kształtu. Kwitną kilkoma rodzajami kwiatów o zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Nasiona kwiaty dziko rosnące marki Verve będą Ci potrzebne w czasie tworzenia trawnika. Możesz pomieszać je z nasionami trawy i stworzyć mieszankę zbliżoną do naturalnej łąki. Dzięki temu Twój trawnik będzie radośnie wielobarwny. Rośliny nie wymagają regularnego podlewania i nawożenia. Wystarczy, że zapewnisz im nasłonecznione stanowisko. Jeśli nie spodoba Ci się ten efekt, nie musisz się przejmować. Nasiona kwiaty polne Verve kolekcja zawierają tylko rośliny jednoroczne. W kolejnym roku nie powinny ponownie pojawić się na trawniku. Wówczas możesz sięgnąć po inne nasiona kwiatów od tego producenta.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Nie wymaga dodawania nawozu ani ziemi

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny1500mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorMieszany
    Kod produktu3663602517498