Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity aluminiowe Diall 4 x 12 mm 20 szt.

Nity aluminiowe Diall 4 x 12 mm 20 szt.

4,78
/ opak.
0,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw aluminiowych nitów umożliwi Ci wykonanie szybkiego i stabilnego połączenia elementów metalowych. Produkt możesz wykorzystać także do łączenia przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zrywalna konstrukcja elementu będzie pasować do większości nitownic, w związku z czym uzyskasz mocne połączenie w prosty sposób.

   Cechy i zalety

    Za pomocą nitów możesz uzyskać trwałe i mocne połączenie elementów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lekki oraz ma właściwości antykorozyjne. Stalowy trzpień zapewnia stabilność podczas nakładania nitu. Produkt możesz wykorzystać wszędzie tam gdzie potrzeba silnego i precyzyjnego połączenia – na przykład przy montażu pokryć dachowych. Produkt ma zrywalną konstrukcję, w związku z czym będzie pasować do większości nitownic, umożliwiając szybkie wykonanie łączenia. Nity dostępne są w zestawie, w którym umieszczono 20 szt., co pozwoli Ci na uzyskanie trwałych połączeń w wielu miejscach. Możesz wybrać również produkty w innych rozmiarach, które będziesz mógł wykorzystać do nitowania elementów o innych grubościach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu12mm
     Średnica produktu4mm
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     MateriałAluminium i stal
     Przeznaczenieprace budowlane
     Kod produktu5906675090566