Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity aluminiowe Diall 5 x 14 mm 20 szt.

Nity aluminiowe Diall 5 x 14 mm 20 szt.

5,98
/ opak.
0,30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw nitów aluminiowych umożliwia uzyskanie solidnego połączenia elementów. Produkt możesz wykorzystać do łączenia powierzchni wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Nit wykonano z aluminium, w związku z czym jest on lekki oraz ma właściwości antykorozyjne. W zestawie znajduje się 20 szt. produktu, co umożliwi Ci wykonanie wielu połączeń.

   Cechy i zalety

    Korzystając z nitów możesz uzyskać solidne połączenie elementów wykonanych ze stali lub tworzywa sztucznego. Produkt ma konstrukcję zrywalną, w związku z czym możesz go w szybki sposób zamontować z użyciem niemal każdej nitownicy. Nity wykonano z aluminium, w związku z czym są one wyjątkowo lekkie a przy tym mają właściwości antykorozyjne. Stalowy trzpień zapewnia stabilność podczas montowania produktu. Nit jest bardzo odporny na działanie wilgoci więc możesz go użyć także w konstrukcjach mieszczących się na zewnątrz budynków. W zestawie znajduje się 20 szt. nitów, dzięki czemu możesz wykonać połączenia w wielu miejscach. Dostępne są również inne rozmiary nitów, które pozwolą na dostosowane elementu łączeniowego do grubości danej konstrukcji.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu14mm
     Średnica produktu5mm
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     MateriałAluminium i stal
     Przeznaczenieprace budowlane
     Kod produktu5906675090597