Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4,8 x 14 mm 50 szt.
Strzałka w prawo

Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4,8 x 14 mm 50 szt.

27,98
/ opak.
0,56
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nity aluminiowe wzmocnione świetnie sprawdzą się podczas tworzenia domowych i przydomowych konstrukcji – możesz je np. zastosować jako łącznik elementów budowy ogrodzenia. Do wykonania elementu użyto aluminium, nadając mu tym samym odporność na ścieranie oraz na inne uszkodzenia. Podczas montażu produktu warto wykorzystać klasyczny młotek ślusarski lub nitownicę.

   Cechy i zalety

    Nit to uniwersalny i zarazem bardzo trwały element montażowy, dzięki któremu sprawnie połączysz ze sobą dwie części konstrukcji użytkowych. Produkt stosowany jest do budowy ogrodzeń, pojazdów, jak również systemów wentylacyjnych i kanalizacyjnych. Do jego produkcji użyto stopu aluminium, przez co jest odporny na ścieranie, nawet podczas styczności z bardzo twardymi podłożami. Dzięki podatności nitu na obróbkę z łatwością dopasujesz kształt jego trzpienia do uprzednio wywierconego otworu. Produkt wyróżnia się na tle innych modeli wzmocnioną budową, przez co jest przystosowany do pracy z dużymi obciążeniami. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele nitów, przeznaczony do łączenia grubszych powierzchni, dlatego z łatwością znajdziesz odpowiedni element do aktualnie wykonywanych przez Ciebie prac.

    • Nit wzmocniony
    • Główka z aluminium, trzpień ze stali

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaRapid
    Liczba sztuk w opakowaniu50
    Typ produktuNity zrywalne
    MateriałAluminium
    KompatybilnośćModele: RP10, RP40, RP60, RP100
    PrzeznaczenieŁączenie szerokiej gamy materiałów, takich jak błotniki, pokrycia z metalu i innych tworzyw sztucznych, mocowanie różnego rodzaju oznakowań i blachy
    Kod produktu4051661013492