Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż łamany 25 mm

Nóż łamany 25 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozcięcie nawet bardzo grubego kartonu nie będzie stanowiło problemu z wykorzystaniem noża łamanego. Jest to narzędzie, które skutecznie pozwoli Ci na cięcie tektury, grubej folii i materiałów biurowych. Nóż jest bardzo poręczny i pozwala na wygodniejsze operowanie niż klasycznymi nożyczkami. Odpakowywanie paczek nigdy nie było łatwiejsze!

   Cechy i zalety

    Klasyczne nożyczki nie zawsze poradzą sobie z rozcięciem grubej tektury, a operowanie nimi podczas otwierania paczki nie należy do przyjemności. Nóż łamany to narzędzie, które przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Z jego pomocą bez problemu przetniesz folię, karton i inne artykuły biurowe. Ostry nóż znajdzie zastosowanie również w warsztacie. Jego największym atutem jest możliwość usunięcia wyszczerbionego końca, dzięki czemu produkt posłuży Ci przez długi czas. Po ułamaniu niepożądanego elementu możesz nadal cieszyć się pozostałą częścią ostrza. Nóż łamany został wykonany z trwałego materiału, cechującego się wysoką wytrzymałością. Zamów produkt online już teraz lub sprawdź jego dostępność w najbliższej Castoramie!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu180mm
     Długość ostrza138mm
     Szerokość ostrza25mm
     Materiał ostrzaStal węglowa
     Kod produktu3663602769347