Zobacz więcej Przecinaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Przecinaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do prętów 450 mm 18''

Nożyce do prętów 450 mm 18''

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce do prętów wykonane ze stali o wysokim stopniu twardości, cechujący się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia powstałe w trakcie pracy. Umożliwia dokładnie przecinanie drobnych prętów, pozostawiając równo i niepostrzępione krawędzie. Model posiada antypoślizgowy uchwyt, dzięki czemu nożyce dobrze leżą w dłoni.

   Cechy i zalety

    Jeśli kiedykolwiek stanąłeś przed koniecznością przecięcia metalowego pręta, z pewnością wiesz, jak trudne do wykonania jest to zadanie bez odpowiedniego narzędzia. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się nożyce do prętów, który będzie cennym elementem wyposażenia Twojej skrzynki narzędziowej. Nożyce zostały wykonane ze stali o świetnych parametrach wytrzymałościowych, dzięki czemu jest odporny na odkształcenia i uszkodzenia, które mogłyby powstać w trakcie pracy. Narzędzie posiada wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego, więc jego użytkowanie jest bardzo komfortowe. Uchwyt jest antypoślizgowy, więc nie musisz się martwić, że nożyce będą ślizgały Ci się w dłoni podczas cięcia. Zamów ten produkt online już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu465mm
     Waga produktu1.34kg
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta1 rok​
     Typ uchwytuZ tworzywa sztucznego
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Kod produktu3663602817062