Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz 30 x 30 cm Tulipany drewno

Obraz 30 x 30 cm Tulipany drewno

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy obrazu z łatwością zmienisz wystrój całego pomieszczenia. Możesz go z powodzeniem zastosować w każdym wnętrzu – czy to klasycznym czy nowoczesnym. Uroczy motyw tulipanów ożywi wystrój i sprawi, że będzie on przykuwać spojrzenia. Możesz zestawić obraz z innymi dekoracjami z kwiatowym motywem – zyskasz wtedy spójną kompozycję dekoracyjną.

   Cechy i zalety

    Obraz umożliwi Ci szybką zmianę wyglądu całego pomieszczenia – czy to pokoju dziennego czy sypialni lub przedpokoju. Do jego wyprodukowania użyto materiały cechujące się trwałością i wytrzymałością, które zachowają estetyczny wygląd przez długi czas. Kwiatowy motyw doskonale pasuje do wystroju wnętrz urządzonych w niemal każdym stylu aranżacyjnym – dopełni on zatem zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Obraz utrzymano w stonowanej, delikatnie przygaszonej kolorystyce, dzięki czemu będzie się ładnie prezentować na białej ścianie. Do przymocowania go do ściany wystarczy Ci standardowy wkręt lub dwustronna taśma klejąca, która z łatwością utrzyma dekorację i nie pozostawi na ścianie trwałego, trudnego do usunięcia śladu.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu300mm
    Wysokość produktu300mm
    Kod produktu5901554517981