Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz 40 x 50 cm Rower & wrzos

Obraz 40 x 50 cm Rower & wrzos

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie pięknego obrazu ułatwi Ci ożywienie wnętrza niemal każdego pomieszczenia Twojego domu. Utrzymany w stonowanych barwach produkt może zostać wkomponowany zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze. Utworzy w nim kontrastowy element dekoracyjny będzie z pewnością przyciągał uwagę zarówno domowników, jak i gości.

   Cechy i zalety

    Piękny obraz świetnie sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu w Twoim domu, które potrzebuje zmiany wystroju – niezależnie od tego, czy jest to salon, przedpokój czy kuchnia. Wykonany z wytrzymałego i trwałego materiału produkt niewątpliwie posłuży Ci na lata, zachwycając niezmiennie estetycznym wyglądem. Romantyczny, nostalgiczny motyw sprawi, że w całym pomieszczeniu zapanuje spokojna atmosfera, sprzyjając wypoczynkowi. Zastosowane na obrazie kolory ładnie połączą się z każdym stylem aranżacyjnym, tworząc spójną kompozycję o walorach dekoracyjnych. Do stabilnego przymocowania elementu do ściany z powodzeniem wykorzystasz standardowy wkręt lub dwustronną taśmę klejącą, która nie pozostawi na ścianie trwałych śladów.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu5901554518124