icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Glasspik White Peacock 70 x 100 cm
Strzałka w prawo

Obraz Glasspik White Peacock 70 x 100 cm

328
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Glasspik White Peacock jest produktem, który doskonale nadaje się jako dekoracja wnętrz. Będzie odpowiedni zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacji. Obraz został wykonany z trwałego materiału. Czarno-biała kolorystyka będzie pasowała do wielu wnętrz. Obraz przedstawia figurę pawia. Jest wyrazisty, minimalistyczny i bardzo estetyczny.

   Cechy i zalety

    Obraz Glasspik White Peacock 70 x 100 cm to bardzo estetyczny obraz. Możesz go wykorzystać jako dekorację wnętrz o uniwersalnym charakterze. Grafika będzie pasowała zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Z łatwością też dopasujesz ją go każdego koloru ścian czy minimalistycznych wnętrz. Obraz Glasspik White Peacock został wykonany ze szkła. Zapewnia mu to dużą trwałość oraz bardzo estetyczny wygląd. Grafika przedstawia pawia w biało-czarnej kolorystyce. Na pewno będzie przyciągał spojrzenia. Stanie się wyrazistym dodatkiem w każdym wnętrzu i zwiększy estetykę każdego pomieszczenia. Szukasz innego obrazu do powieszenia na ścianie? Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać wiele grafik odpowiednich do salonu, sypialni lub pokoju dziecka.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło
     WzórZwierzęta
     Przeznaczeniedekoracja wnętrz
     Kod produktu5902841524804