icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Kot w masce 30 x 40 cm

Obraz Kot w masce 30 x 40 cm

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Kot w masce to Polski produkt o dużej wytrzymałości. To również wyjątkowo ciekawa i estetyczna dekoracja. Wyróżnia się nowoczesnym charakterem. Jest wykończona obramowaniem w czarnym kolorze. Obraz idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Dekoracja ta będzie łatwa do powieszenia, a przy tym stanie się efektowną ozdobą w każdym wnętrzu.

   Cechy i zalety

    Obraz Kot w masce 30 x 40 cm to wyjątkowa dekoracja, która jest przeznaczona do wnętrz. Szczególnie dobrze sprawdzi się w pokoju dziecka jako dodatkowa ozdoba. Obraz przedstawia postać kota w stroju superbohatera. To wesoła grafika, która rozbawi niejedno dziecko. Obraz Kot w masce została wykonana z MDF. Listwa z polistyrenu jest natomiast ramką w czarnym kolorze, która podkreśla estetyczny wygląd tego produktu. To polski produkt, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Zawieś go na ścianie, aby prezentował się bardzo ciekawe i estetycznie. Zapoznaj się również z innymi dekoracjami dostępnymi w ofercie sklepów Castorama. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór obrazów odpowiednich do każdego wnętrza, a także dekoracji stojących.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny
    • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Grupa kolorystycznaCzarny
    MateriałMDF i polistyren (PS)
    WzórDzięcięcy
    Kod produktu5901554542747