Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Niebieskie Butelki 40 x 50 cm

Obraz Niebieskie Butelki 40 x 50 cm

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żywa kolorystyka obrazka Niebieskie butelki doskonale pasuje do nowocześnie urządzonych wnętrz. Dekoracja będzie się ładnie prezentować na ścianach w każdym kolorze, najlepiej jednak zastosować go na jednobarwnej powierzchni, na przykład w kolorze szarym. Produkt posiada białą ramkę, która go elegancko wyróżnia z tła kolorowej ściany.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy eleganckiego obrazu o tytule Niebieskie butelki zyskasz w Twoim domu detal, który wprawi domowników w dobry nastrój. Obrazek przedstawia kwiaty w niebieskich flakonikach – dodatek urozmaici wygląd monotonnej ścinany, wprowadzając do wnętrza nieco barw. Możesz go skontrastować na przykład ze ścianą w kolorze limonki. Biała rama wyodrębnia fotografię z tła. Produkt jest wykonany z trwałych materiałów, więc nie ulegnie zniszczeniu i będzie służyć przez długie lata, zachwycając wyglądem. Obraz zamocujesz do ściany z wykorzystaniem standardowych wkrętów lub dwustronnej taśmy klejącej. W naszej ofercie znajdziesz również inne obrazki w zróżnicowanej stylistyce, z których łatwo wybierzesz coś do swojego domu.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554518049