Zobacz więcej Obrzeża chodnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża chodnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm grafitowe

Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm grafitowe

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wybierz obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk grafitowe, jeśli planujesz stworzenie ścieżki w ogrodzie bądź chodnika. Z tym produktem sprawisz, że płytki i kostka brukowa nie będą się przesuwały. Ponadto obrzeże pomoże Ci oddzielić je od roślinności. Produkt prezentuje się estetycznie i ma modny kolor. Obrzeże zostało wyposażone w zamek umożliwiający montaż pióro-wpust.

   Cechy i zalety

    Chcesz estetycznie wykończyć ścieżkę w ogrodzie? A może planujesz stworzenie chodnika? W obu przypadkach przydatne okaże się obrzeże z zamkiem Polbruk 6 × 20 × 100 cm grafitowe. Produkt pomoże Ci utrzymać kostkę brukową i płytki we właściwej pozycji — nie będą się przesuwały. Dzięki niemu oddzielisz powierzchnię ścieżki od roślinności. Obrzeże z zamkiem Polbruk grafitowe wykonano z solidnego materiału. Produkt ma uniwersalny, modny kolor. Dzięki temu świetnie będzie prezentował się między innymi w nowoczesnych aranżacjach. Jeśli potrzebujesz obrzeża w innym kolorze, zajrzyj do naszej oferty — znajdziesz w niej różnorodne produkty. Prezentowane obrzeże wyposażono w zamek. To oznacza, że montaż elementów jest bardzo prosty.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1000mm
     Grubość produktu60mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorGrafitowy
     Grupa kolorystycznaSzary
     Kod produktu5901796645381