Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Viega Advantix 120 cm

Odpływ liniowy Viega Advantix 120 cm

1 498
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Viega Advantix to artykuł łatwy w montażu. Dopasujesz go przez docięcie w zakresie od 300 do 120 mm. Uchwyt rusztu stojącego jest wyposażony w regulację wysokości. W zestawie znajdziesz komplet gotowy do zainstalowania. Dzięki temu oszczędzisz sobie poszukiwań odpowiednich akcesoriów i dodatkowych zakupów.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Viega Advantix 120 cm został wyprodukowany z tworzywa sztucznego, gumy, stali nierdzewnej i plastiku. Wszystkie użyte materiały są wysokiej jakości, podobnie jak wykonanie elementów. Potwierdza to kontrola jakości zgodna z DIN EN 1253. W opakowaniu znajdziesz komplet przygotowany do montażu. Odpływ liniowy Viega Advantix wyróżnia się właściwościami samoczyszczącymi. Możesz również dociąć go według potrzeb, zestaw zawiera bowiem prowadnicę piły. Podczas planowania rozwiązań hydraulicznych uwzględnij wielkość płytek, ponieważ ten model w najniższej wersji montażowej nie pozwala na odpowiednie przykrycie jastrychu. Istnieje zamiast tego możliwość zalania żywicą epoksydową. Zapoznaj się z produktami z serii Viega Advantix dostępnymi w naszej ofercie.

    • Możliwość docięcia w zakresie 300 do 1200 mm
    • Łatwy montaż
    • Stalowy ruszt

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOdpływ liniowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaViega
    MateriałTworzywo sztuczne, guma i stal
    Kod produktu4015211704353