Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odrdzewiacz do stali i żeliwa Dragon 0,5 l

Odrdzewiacz do stali i żeliwa Dragon 0,5 l

14,78
/ szt.
29,56
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednym ze środków, który znajdzie szerokie zastosowanie w warsztatach i zakładach przemysłowych jest odrdzewiacz do stali i żeliwa. Za jego pomocą skutecznie pozbędziesz się efektów korozji z metalowych elementów, dlatego przyda Ci się do konserwacji łańcuchów, części samochodowych, kłódek czy nawet akcesoriów użytku domowego.

   Cechy i zalety

    Do usuwania konsekwencji korodowania na elementach metalowych posłuży Ci ten oto preparat. Jest to uniwersalny odrdzewiacz do stali i żelaza, dlatego wykorzystasz go do wielu elementów i części. Przyda Ci się w warsztacie samochodowym bądź zakładzie przemysłowym. Prezentowany płyn umożliwia odnowienie metalowych części, co usprawnia ich działanie oraz przedłuża ich użyteczność. Odrdzewiacz taki może służyć zarówno do profesjonalnych renowacji stalowych i żeliwnych elementów, jak i użytku domowego, gdzie chcesz wykorzystać go do oczyszczenia śrubek, łańcuchów czy armatury sanitarnej. Preparat ten posiada właściwości, które pozwalają również na wykorzystanie go do usuwania kamienia i osadów z umywalek, wanien czy zlewów.

    • Nie posiada przykrego zapachu
    • Do odrdzewiania elementów ze stali i żeliwa
    • Przeznaczony do usuwania kamienia i osadów z urządzeń sanitarnych

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649001696