icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina 3D Little Tiles 45 cm x 1,5 m

Okleina 3D Little Tiles 45 cm x 1,5 m

57,98
/ rol.
38,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina 3D to dziesiątki drobnych kwadratów, w których pod wpływem promieni świetlnych pojawiają się tęczowe refleksy. Produkt przyjemnie prezentuje się w pomieszczeniu i przyciąga uwagę, zwłaszcza nałożony na duże powierzchnie. Jasna kolorystyka i atrakcyjny wzór sprawiają, że okleina dobrze pasuje do różnych aranżacji, a najlepiej odpowiada nowoczesnym trendom w dekoracji wnętrz.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz odświeżyć wygląd ulubionego stolika kawowego albo zakryć zniszczoną powierzchnię ławy, wypróbuj nowoczesne okleiny 3D. Prezentowany produkt daje ciekawe i atrakcyjne dla oka wrażenie odbijania promieni świetlnych i tworzenia refleksów. Razem z refleksami pojawia się wrażenie wielobarwności. Okleina 3D składa się z dziesiątek maleńkich kwadratów, w których pojawia się tęczowy błysk po odbiciu naturalnego światła słonecznego bądź światła sztucznego. Produkt przyjemnie prezentuje się w pomieszczeniu, przyciąga wzrok i optycznie rozjaśnia wnętrze, zwłaszcza wykorzystany na dużej powierzchni. Okleina jest łatwa w montażu. Wystarczy właściwie oczyścić powierzchnię, gdzie będzie naklejana i dociąć odpowiedni fragment z rolki. W naszej ofercie znajdziesz także inne stylowe wzory oklein do wnętrza mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuFolia samoprzylepna
     Typ opakowaniarol.
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórLittle Tiles
     Kod produktu8718483102501