icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Elliott Silver 45 cm x 2 m

Okleina Elliott Silver 45 cm x 2 m

20,48
/ rol.
10,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina stosowana jest podczas dekorowania konstrukcji codziennego użytku – nadaje się do mocowania na rozmaitych płaskich powierzchniach. Często wykorzystywana jest w celu ozdabiania szaf lub stołów. Produkt posiadający wzór w uniwersalnym szaro-białym odcieniu z łatwością dopasujesz do kolorystyki swojego otoczenia. Proponujemy różne rodzaje oklein.

   Cechy i zalety

    Okleina przydaje się podczas dekorowania konstrukcji codziennego użytku – przeznaczona jest bowiem do ozdabiania rozmaitych powierzchni. Idealnie sprawdza się w czasie odnawiania mebli, gdyż za jej pomocą z powodzeniem przywrócisz im elegancki wygląd. Produkt znakomicie nadaje się też do wykonywania różnych dekoracji podczas zajęć plastycznych – wykorzystywany jest w szkołach. Wersja posiadająca uniwersalną szaro-białą barwę będzie doskonale prezentowała się w otoczeniu utrzymanym w dowolnej kolorystyce. Okleinę zamocujesz bezproblemowo, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz także okleiny w innych wariantach kolorystycznych, dlatego wybierzesz wersję adekwatnie do własnych preferencji.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniarol.
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórElliott Silver
     Kod produktu8718483137251