Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Greek Stone 45 cm x 2 m

Okleina Greek Stone 45 cm x 2 m

21,48
/ rol.
10,74
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Greek Stone to nowoczesny materiał, który służy do dekorowania wnętrz i odnawiania elementów ich wyposażenia. Kamienny wzór na materiale pasuje do nowoczesnych kuchni i salonów – możesz za jego pomocą odmienić wygląd ściany nad blatem w kuchni lub okleić stare panele ścienne. Produkt jest wytrzymały na płowienie.

   Cechy i zalety

    Okleina Greek Stone to uniwersalny materiał do ozdabiania i renowacji mebli, paneli ściennych, ścian i elementów wyposażenia wnętrz. Pozwala w łatwy i niedrogi sposób nadać nowy wygląd na przykład frontom szafek kuchennych. Posiada wzór, który przedstawia gładką, kamienną powierzchnię. Wyprodukowano ją z wytrzymałego tworzywa, a dzięki mocnemu klejowi nie odwarstwia się od odnawianych powierzchni. Jej wzór nie wyciera się i nie matowieje pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Okleina cechuje się łatwą aplikacją. Gładko przylega do czystych i suchych płaszczyzn. Dostępna jest w wielu wzorach do wyboru, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz taką, która idealnie dopasowuje się do stylu dekorowania poszczególnych pomieszczeń w Twoim domu.

    • Odporna na światło, łatwa w użyciu i w czyszczeniu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    WzórGreek Stone
    Kod produktu8718483126804