icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Heritage Silver 67,5 cm

Okleina Heritage Silver 67,5 cm

14,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Heritage przeznaczona jest do mocowania na powierzchniach płaskich i gładkich – w związku z tym możesz ją wykorzystać do dekorowania lub odnawiania swoich obiektów użytkowych. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojej srebrnej barwie oraz subtelnym motywom roślinnym. W naszej ofercie znajdziesz też inne okleiny.

   Cechy i zalety

    Okleina Heritage to niezwykła dekoracja, którą możesz zastosować na wiele sposobów. Przeznaczona jest do mocowania na powierzchniach gładkich i płaskich, a zatem sprawdzi się podczas zdobienia ścian, szyb, a także mebli – szczególnie w czasie odnawiania starych szafek i stołów. Skutecznie zamaskuje ich uszkodzoną powierzchnię, jednocześnie nadając jej elegancki charakter – model ten utrzymany jest w srebrnym kolorze oraz ozdobiony motywem florystycznym. Będzie się zatem świetnie prezentował nie tylko w pomieszczeniach klasycznych, ale również w aranżacjach nowoczesnych. Wśród naszego asortymentu dostępne są także okleiny w innych wzorach i odcieniach, abyś mógł z łatwością wybrać produkt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu675mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórHeritage Silver
     Kod produktu3663602231653