icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Maple Dark 90 cm

Okleina Maple Dark 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleinę w tym typie możesz wykorzystać podczas odświeżania starych mebli lub innych elementów wykonanych z drewna. Nanosząc ją na powierzchnię, nie tylko poprawisz jej estetykę, lecz także zabezpieczysz ją przed uszkodzeniami mechanicznymi – ewentualne rysy powstaną na okleinie, drewno z kolei pozostanie w nienaruszonym stanie.

   Cechy i zalety

    Okleina wykonana z samoprzylepnej folii PCV. Wyróżnia się doskonałą odpornością na blaknięcie, mogące pojawić się pod wpływem działania promieni słonecznych. Wzór Maple Dark jest doskonałym wyborem w momencie, kiedy pragniesz odnowić powierzchnię mebla, który stracił już swój pierwotny wygląd. Okleina doskonale ochrania go przed pojawianiem się nowych uszkodzeń mechanicznych, takich jak pęknięcia lub zadrapania powierzchni. Prawidłowo zastosowana okleina jest w stanie całkowicie odmienić charakter wnętrza. jej samoprzylepna powłoka doskonale przylega do najróżniejszych materiałów, dzięki czemu jej montaż przebiega bardzo sprawnie. Dla maksymalnej przyczepności wskazane jest wyczyszczenie ozdabianego miejsca z zabrudzeń oraz tłustych plam.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórMaple Dark
     Kod produktu3663602227502