Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Mikado 45 cm

Okleina Mikado 45 cm

49,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Mikado stosowana jest podczas dekorowania pomieszczeń mieszkalnych. Dekoracyjną folię możesz umieścić na wszystkich gładkich i równych powierzchniach, dzięki czemu wykorzystasz ją do zdobienia wielu obiektów użytkowych. Będzie się świetnie prezentowała na drzwiach, meblach, a także na szybach. W naszej ofercie znajdziesz też inne okleiny.

   Cechy i zalety

    Okleinę Mikado wykorzystasz podczas samodzielnego wykańczania oraz urządzania Twojego mieszkania. Przyda się zarówno w trakcie dekorowania, jak i odnawiania rozmaitych obiektów użytkowych. Produkt skutecznie zamaskuje zniszczoną powierzchnię Twoich mebli lub drzwi, nadając im elegancki charakter. Jasny kolor oraz ciekawe wzornictwo sprawiają, że okleina będzie się doskonale prezentowała zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak i w aranżacjach nowoczesnych. Model ten cechuje się łatwym sposobem aplikacji, ponieważ posiada samoprzylepną warstwę. Dodatkowo jest on odporny na szkodliwe działanie światła, zatem na długi czas zachowa głębię swoich barw. W naszej ofercie znajdziesz też okleiny w innych wzorach, dlatego z powodzeniem wybierzesz interesujący Cię model.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu450mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórMikado
     Kod produktu3663602231264