icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Oak Silver/Grey 45 cm

Okleina Oak Silver/Grey 45 cm

9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Oak wykorzystywana jest podczas dekorowania pomieszczeń oraz odnawiania rozmaitych przedmiotów. Posłuży Ci do maskowania uszkodzeń na starych meblach, jednocześnie je zdobiąc – model ten posiada bowiem wzór imitujący naturalny wygląd drewna. Dostępne są również okleiny w innych odcieniach – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Okleina Oak z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Za pomocą tego produktu możesz bowiem samodzielnie wykańczać swoje pomieszczenia, tworząc w nich niebanalne dekoracje. Model ten idealnie imituje naturalny rysunek drewna, więc znakomicie nadaje się do odnawiania starych mebli – nie tylko skutecznie zamaskuje wszelkie widoczne na nich zarysowania, ale również nada im elegancki charakter. Produkt należy mocować na powierzchniach uprzednio oczyszczonych, dzięki czemu klej będzie się na nich dłużej trzymał. Okleina na długi czas zachowuje swoje właściwości dekoracyjne, jest bowiem odporna na szkodliwe działanie promieni słonecznych. W naszej ofercie znajdziesz też inne wzory oklein i z pewnością zaopatrzysz się w model pasujący do Twojego salonu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu450mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórOak Silver/Grey
     Kod produktu3663602231073