LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Oak White 90 cm

Okleina Oak White 90 cm

19,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Oak przystosowana jest do mocowania na płaskich powierzchniach, dzięki czemu posiada szerokie możliwości wykorzystania. Produkt ten doskonale nadaje się do odnawiania starych mebli, ponieważ posiada wzór imitujący naturalną barwę drewna. Samoprzylepna warstwa umożliwia błyskawiczną aplikację okleiny na wybranym podłożu.

   Cechy i zalety

    Okleina Oak przeznaczona jest do mocowania na płaskich i gładkich powierzchniach, dzięki czemu możesz ją stosować na wielu obiektach codziennego użytku. Świetnie sprawdzi się naklejona na drzwiach, szybach lub meblach, ponieważ posiada niebanalny wygląd – odwzorowuje naturalny rysunek drewna. Wobec tego stanowi idealne uzupełnienie odnawianych szafek i stołów, gdyż pozwoli zamaskować obecne na nich zarysowania, odpryski oraz inne uszkodzenia powierzchni. Model tej jest niezwykle łatwy w aplikacji, posiada bowiem samoprzylepną warstwę. Cechuje się również wysoką odpornością na blaknięcie, dlatego z powodzeniem możesz umieścić go w nasłonecznionym miejscu. Dostępne są także inne wzory i kolory tego produktu – znajdziesz je w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórOak White
     Kod produktu3663602231363