icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Reims Green/Yellow 67,5 cm

Okleina Reims Green/Yellow 67,5 cm

15,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleinę Reims Green/Yellow warto zastosować, aby przedłużyć żywotność mebli. Wykorzystując ją, z łatwością zakryjesz powierzchnię zniszczoną użytkowaniem – zamaskujesz wszelkie rysy, zadrapania czy przetarcia. Ciekawy wzór okleiny sprawi również, że meble staną się kontrastowym elementem, który wyróżni się na tle wystroju pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna okleina została wykonana z dekoracyjnej folii PCV ozdobionej zielono-żółtym wzorem Reims. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na utratę koloru pod wpływem promieni ultrafioletowych oraz pojawianiem się rozmaitych uszkodzeń na jej powierzchni. Zastosowanie okleiny na wybraną powierzchnię może całkowicie zmienić jej wygląd, chroniąc ją jednocześnie przed zużywaniem. Wzór witrażowy pozwala na stosowanie jej do oklejenia szkła w oknach, drzwiach lub stołach. Podnosi to walory estetyczne powierzchni, osłaniając jednocześnie wnętrze pomieszczenia przed spojrzeniami z zewnątrz. Dzięki wyjątkowo prostemu montażowi, okleinę można przykleić samodzielnie, przy użyciu nożyka tapicerskiego. Nasza oferta obejmuje wybór oklein w wielu różnych wzorach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniam
     Szerokość produktu675mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórReims Green/Yellow
     Kod produktu3663602230250