icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Rhombus 45 cm
Strzałka w prawo

Okleina Rhombus 45 cm

9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Rhombus doskonale sprawdzi się podczas odświeżania nieco zużytych mebli. Jego zastosowanie umożliwi przywrócenie im dawnej świetności poprzez zakrycie drobnych rys czy przetarć połyskującą powłoką. Produkt jest jednocześnie przezroczysty, dzięki czemu nie zakryje naturalnych słojów drewna – tylko podkreśli ich dekoracyjny charakter.

   Cechy i zalety

    Okleina z serii Rhombus o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Doskonale znosi ona codziennie użytkowanie oraz ostre promienie słoneczne, padające na jej powierzchnię. Gładka faktura materiału pozwala na szybkie i komfortowe czyszczenie jej po pojawieniu się zabrudzeń. Wykonana w stylu witrażowym, znakomicie nadaje się do przyozdobienia szyby okiennej lub drzwiowej, dzięki czemu pomieszczenie stanie się bardziej dyskretne. Geometryczny wzór w romby nadaje jej wyglądu, który doskonale pasuje do wnętrz nastawionych na wysoki minimalizm. Montaż na klej samoprzylepny można z łatwością przeprowadzić samodzielnie. Jedynymi potrzebnymi w tym celu narzędziami są nożyk tapicerski oraz metrówka. Nasze sklepy oferują szeroki wybór oklein i tapet.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuFolia ochronna do okien
     Długość produktu15m
     Szerokość produktu450mm
     DeseńRomby
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     Kod produktu3663602230403