Zobacz więcej Oprawy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oprawy oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawy natynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawa natynkowa Polux Eger okrągła GU10 biało-złota
Strzałka w prawo

Oprawa natynkowa Polux Eger okrągła GU10 biało-złota

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawa natynkowa Polux Eger okrągła GU10 biało-złota ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się w dowolnych pomieszczeniach z wyjątkiem łazienek. Ma dogodny sposób montażu oraz stanowi świetną alternatywę dla innego rodzaju produktów oświetleniowych. Jeżeli szukasz innych wariantów kolorystycznych, sprawdź całą serię Eger, którą znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Oprawa natynkowa Polux Eger okrągła GU10 biało-złota to produkt oświetleniowy o walorach funkcjonalnych i dekoracyjnych. Sposób montażu nie wymaga poważnej ingerencji w podłoże, dzięki czemu mocowanie nie będzie problemem. Udogodnieniem jest wymienne źródło światła. W razie potrzeby wymienisz żarówkę o optymalnej temperaturze świecenia. Do wykonania oprawy posłużyło aluminium. Materiał jest trwały, co przekłada się na wysoką jakość produktu. Poziom ochrony gwarantuje odporność na kurz. Oprawa natynkowa Polux Eger okrągła GU10 biało-złota utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce. Będzie stanowiła atrakcyjny dodatek do wystroju wnętrza. Innowacyjny produkt oświetleniowy objęty jest dwuletnią gwarancją. Sprawdź także inne warianty opraw z serii Eger.

    • Nowoczesny design
    • Wysoka jakość wykonania
    • Uniwersalne zastosowanie

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    SeriaEger
    Maksymalna moc żarówki10W
    Napięcie zasilania220 - 240V
    KolorBiało-złoty
    Kod produktu5901508313966