Zobacz więcej Izolacja do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Izolacja do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otulina Noma 28 mm x 10 mm x 10 m niebieska
Strzałka w prawo

Otulina Noma 28 mm x 10 mm x 10 m niebieska

31,98
/ szt.
3,20
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aby instalacja wodna była w pełni funkcjonalna, warto zadbać o jej prawidłową izolację termiczną – otulina zamocowana na rurze zapobiegnie wychładzaniu się dystrybuowanej cieczy. Przedmiot wykonany z pianki polietylenowej dodatkowo zapewnia amortyzację w przypadku uderzeń. Jak go zamocować? Wystarczy, że końce nasuniętej na konstrukcję otuliny połączysz za pomocą kleju lub taśmy. . Oszczędzajmy energię - Izolacja rur pomaga utrzymać wyższą temperaturę wody przez dłuższy czas, co oznacza, że woda jest rzadziej podgrzewana. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Woda dystrybuowana do wylewki baterii wannowej podczas przepływu może ulec ochłodzeniu. Jak temu zapobiec i móc cieszyć się zażywaniem gorących kąpieli? Wystarczy zamocować na rurze prezentowaną otulinę – element posiada właściwości izolacji cieplnej, dzięki czemu zmniejszy ryzyko wychładzania się cieczy. Zadowoli Cię jej funkcjonalność, gdyż miękki przedmiot dodatkowo zamortyzuje uderzenia, zapewniając konstrukcji długotrwałą żywotność. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ stworzony został z trwałej pianki polietylenowej. Montaż elementu przeprowadzisz błyskawicznie – wystarczy, że przedmiot nasuniesz na rurę i połączysz jego końce za pomocą kleju lub taśmy. Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej instalacji wodnej, koniecznie zastosuj prezentowaną otulinę – sprawdź ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuIzolacja rur
     MarkaNMC
     Długość produktu10000mm
     Grubość produktu6mm
     Średnica kompatybilnych rur28mm
     Klasa odporności ogniowej EuroklasyE
     Grupa kolorystycznaNiebieski
     MateriałPianka polietylenowa (PE)
     Kod produktu5413257000887