Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal aluminiowa nierdzewna 13 x 27 cm
Strzałka w prawo

Paca Comensal aluminiowa nierdzewna 13 x 27 cm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca to produkt, niezwykle przydatny przy pracach budowlanych. Dzięki narzędziu, możesz w łatwy i szybki sposób rozprowadzić na powierzchni ścian gładź gipsową oraz zaprawy tynkowe. Elementy pacy zostały wykonane z aluminiowego materiału, który cechuje się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością na ewentualne uszkodzenia.

   Cechy i zalety

    Jeżeli chcesz wykonać prace remontowe w Twoim mieszkaniu lub domu, zastosujesz pacę. Produkt przede wszystkim zapewni Ci prawidłowe rozprowadzenie na ścianach zaprawy tynkowej lub gipsu, dzięki czemu odpowiednio przygotujesz całą powierzchnie pod zaaplikowanie farby malarskiej. Elementy produktu zostały wykonane z aluminium, które charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością, dlatego też paca zachowa kształt nadany przez producenta i będzie Ci służyć przez wiele lat. Narzędzie zostało również wyposażone w drewnianych uchwyt, który został należycie wyprofilowany, zatem paca będzie stabilnie leżeć w Twojej dłoni. W naszej ofercie dostępne są również pace z zębami, które zastosujesz podczas rozprowadzania zaprawy klejowej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDrewniany
     Kod produktu5902060102098