Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal Soft Touch 13 x 27 cm ząb 8 x 8 mm

Paca Comensal Soft Touch 13 x 27 cm ząb 8 x 8 mm

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca Soft Touch ząb doskonale sprawdzi się podczas remontowania Twojego mieszkania. Za pomocą tego akcesorium będziesz w stanie w łatwy sposób nakładać zaprawy klejowe na powierzchnię płytek ceramicznych, zapewniając im tym samym doskonałą przyczepność. W naszej ofercie znajdziesz także inne pace tej marki, więc wybierzesz potrzebny Ci produkt.

   Cechy i zalety

    Paca Soft Touch ząb przeznaczona jest do samodzielnego wykonywania rozmaitych pac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Element ten przydaje się podczas kładzenia kafelków na ścianach oraz posadzkach, ponieważ idealnie nadaje się do rozprowadzania zaprawy klejowej. Posiada bowiem ząbkowane krawędzie, które tworzą w masie zagłębienia – tak nałożony klej równomiernie rozłoży się po powierzchni płytki ceramicznej po dociśnięciu jej do wybranego podłoża. Paca wyprodukowana ze stali nierdzewnej z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Materiał ten wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne pace tej marki, więc wybierzesz modele odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060000615