Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka aromatyczne espresso 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka aromatyczne espresso 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne paliwo do biokominka sprawi, że bez trudu ogrzejesz Twój dom w sezonie grzewczym. Produkt jest kaloryczny, co oznacza, że jego niewielka ilość pali się przez dłuższy czas, zapewniając Ci oszczędność. Podczas spalania paliwa powstaje zapach kawy – wprowadzi on do pomieszczenia przytulny klimat, który je ożywi.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo wykorzystasz do dogrzania Twojego domu w sezonie grzewczym. Cechujący się kalorycznością element jest niezwykle wydajny i ekonomiczny w użyciu – jego niewielka ilość może się palić przez długi czas, tworząc dużo ciepła. W efekcie spalania elementu nie powstaje dym, sadza ani popiół. Dzięki temu z łatwością utrzymasz kominek w czystości. Spalanie paliwa uwalnia przyjemny zapach kawy, który stworzy w pomieszczeniu przytulny klimat i nieco je ożywi. Produkt znajduje się w praktycznej, plastikowej butelce. Ułatwi Ci to dolewanie go do kominka, a także jego przechowywanie. W ofercie naszego sklepu znajdują się także biopaliwa w większych butelkach. Bez problemu znajdziesz więc element idealnie dopasowany do Twojego kominka.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687127