Zobacz więcej Szpachle samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Szpachle samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta Technicqll aluminiowa epoksydowa 80 g

Pasta Technicqll aluminiowa epoksydowa 80 g

43,98
/ szt.
549,75
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasta przeznaczona jest do łączenia obiektów powstałych ze stopów metali lekkich, stali oraz żeliwa – przyda się w czasie naprawiania samochodów. Stosowana jest zarówno w profesjonalnych serwisach naprawczych, jak też w przydomowych warsztatach podczas zwykłego majsterkowania. W proponowanym asortymencie znajdziesz środki do reperowania przedmiotów wykonanych z różnych materiałów.

   Cechy i zalety

    Pasta stosowana jest często w serwisach samochodowych podczas prac naprawczych, gdyż umożliwia łączenie części wykonanych ze stopów metali lekkich, stali oraz żeliwa. Idealnie sprawdza się w przypadku naprawiania pękniętych odlewów lub wybitych wałów, a także wypełniania ubytków – z łatwością dostosujesz ją do własnych potrzeb. Pasta aluminiowa po zastosowaniu na długi czas pozostaje odporna na pękanie oraz odpryskiwanie, dlatego naprawionego za jej pomocą obiektu nie będziesz musiał często reperować. Jest wyjątkowo funkcjonalna, gdyż może być poddawana obróbce mechanicznej. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne preparaty przeznaczone do łączenia obiektów, zatem bezproblemowo wybierzesz środek, który najlepiej przyda Ci się w czasie wykonywania zaplanowanych prac.

    • Kolor srebrno-szary
    • Wytrzymałość na ścinanie 11 MPa
    • Zawiera włókno szklane

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTechnicqll
    Minimalna temperatura robocza5°C
    Maksymalna temperatura robocza25°C
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaOkres przechowywania: 36 miesięcy
    Czas schnięcia24 godziny
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    KolorSrebrno-Szary
    Przeznaczenienaprawa i regeneracja elementów i części wykonanych ze stopów metali lekkich, stali, staliwa, żeliwa i metali kolorowych
    Kod produktu5902051000020