Zobacz więcej Agregaty i pistolety do malowania
Pistolet natryskowy Wagner W450
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Pistolet natryskowy Wagner W450 pozwoli Ci pokryć wybraną powierzchnię farbą emulsyjną lub akrylową. Łatwo nim manewrować. Niska wartość ciśnienia roboczego pozwala na precyzyjną i oszczędną pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. System łatwej wymiany dysz umożliwia znaczne rozszerzenie funkcjonalności urządzenia.
Cechy i zalety
Chcesz uzyskać idealnie równą warstwę farby, bez zacieków i prześwitów? To możliwe! Zaopatrz się w pistolet natryskowy Wagner W450, a malowanie pomieszczeń będzie łatwe jak nigdy dotąd. Z jego pomocą łatwo pokryjesz ściany farbami emulsyjnymi i akrylowymi. Dysza I-Spray umożliwia Ci regulację szerokości strumienia, co pozwala na znaczne oszczędności. Dzięki dużej mocy urządzenie pokrywa powierzchnię 15 m2 w zaledwie 10 minut, co znacznie przyspiesza pracę. Niskie ciśnienie robocze umożliwia korzystanie z tego produktu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ogranicza też zabrudzenia. Pistolet natryskowy Wagner W450 jest wyposażony w głowicę, którą możesz łatwo wymienić. Za sprawą dodatkowych akcesoriów umożliwi Ci malowanie także drewna i metalu, więc z jego pomocą odnowisz meble, kaloryfer, a nawet samochód.
- Szybkie malowanie
- Perfekcyjne krycie
- Dodatkowe akcesoria
- Lekkie urządzenie
- Łatwe malowanie narożników
- Minimalne pylenie
- Wydajność do 230ml/min
- Do farb ściennych
- Niskie ciśnienie
- Idealny do malowania farbami ściennymi: emulsyjnymi i akrylowymi; 4 lata przy uprzednim zarejestrowaniu produktu na stronie producenta
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Natryskowy pistolet malarski HVLP |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Typ opakowania | Pojedynczo/Na sztuki |
Marka | Wagner |
Długość produktu | 280mm |
Szerokość produktu | 115mm |
Wysokość produktu | 190mm |
Szczegóły gwarancji | możliwość przedłużenie gwarancji do 4 lat po rejestracji na stronie producenta |
Typ farby | Farby i lakiery wodne |
Maksymalne ciśnienie natrysku | 2bar |
Maksymalne natężenie przepływu | 0.23L/hr |
Moc w watach | 460W |
Napięcie | 220V |
Napięcie zasilania | 220 - 230V |
Odpowiedni typ farby | Akrylowe i na bazie rozpuszczalnika |
Pojemność zbiornika | 1300ml |
Przewodowy/bezprzewodowy | Przewodowy |
W zestawie | Pistolet, wąż, głowica do malowania ścian |
Waga produktu | 2650g |
Źródło zasilania | Zasilanie sieciowe |
Materiał | Tworzywo sztuczne |
Powierzchnia aplikacji | Ściany i dachy |
Kod produktu | 4004025083013 |