Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn do czyszczenia pędzli Dragon 0,5 l

Płyn do czyszczenia pędzli Dragon 0,5 l

14,98
/ szt.
29,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do mycia pędzli jest przydatny podczas każdej pracy, którą wykonujesz przy użyciu wyrobów rozpuszczalnikowych. Możesz go zatem wykorzystać po skończeniu malowania, gruntowania czy szpachlowania wybranych powierzchni. Za pomocą tego płynu skutecznie pozbędziesz się pozostałości farb z pędzli, dzięki czemu użyjesz ich ponownie.

   Cechy i zalety

    Produktem przydatnym podczas rozmaitych prac remontowo-budowlanych jest między innymi płyn do mycia pędzli. Za jego pomocą oczyścisz wszelkie narzędzia, których używasz do malowania czy gruntowania, dzięki czemu będą nadawać się do ponownego wykorzystania. Płyn ten działa na wszelkie wyroby rozpuszczalnikowe, dlatego ma szerokie zastosowanie i nadaje się zarówno podczas takich drobnych prac remontowych, jak malowanie pokoju oraz większych zabiegów budowlanych, związanych z wykańczaniem powierzchni – na przykład szpachlowania. Jego zastosowanie pomoże Ci pozbyć się osadzonej na pędzlach i innych akcesoriach warstwy wyrobu rozpuszczalnikowego, użytego do danej czynności. Umożliwi profesjonalne oczyszczenie narzędzi, które chcesz ponownie wykorzystać.

    • Niskolepka ciecz
    • Produkt przeznaczony do czyszczenia pędzli i narzędzi po malowaniu
    • Produkt przeznaczony do czyszczenia pędzli i narzędzi po szpachlowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649010773