LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn hamulcowy K2 DOT4 0,5 l

Płyn hamulcowy K2 DOT4 0,5 l

19,98
/ szt.
39,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn hamulcowy DOT4 służy do zabezpieczenia i konserwacji układów hamulcowych i sprzęgieł samochodów. Chroni on ich części przed korozją i zniszczeniem. Ponadto, dzięki jego zastosowaniu możesz zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie hamowania. Produkt można z powodzenie stosować w autach, do których należy używać płynów typu DOT4 lub DOT3.

   Cechy i zalety

    Płyn hamulcowy DOT4 to produkt przeznaczony do samochodu. Stosuje się go, aby zabezpieczyć przed uszkodzeniem układ hamulcowy i sprzęgło. Za jego pomocą możesz także te części konserwować, co znacznie przedłuża ich żywotność. Dzięki temu możesz odwlec w czasie konieczność naprawy bądź wymiany sprzęgła i układów hamulcowych – płyn chroni elementy przed korozją. Ponadto pozwala zwiększyć bezpieczeństwo podczas hamowania pojazdu. Produkt nadaje się do wszystkich typów aut, do których należy stosować płyn DOT4 lub DOT3. Można go także z powodzeniem stosować w pojazdach o dużym obciążeniu. Płyn hamulcowy nie oddziałuje na uszczelki i inne elementy układu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty z tej kategorii.

    • Temperatura wrzenia: 263 °C

    Specyfikacja techniczna

    NormaPN-C-40005:2002, FMVSS 116 DOT3, SAE J 1703, Certyfikat Zgodności ITS Warszawa
    Pojemność0.5L
    Kod produktu5906534390004