Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm 30 mm 0,72 m2
Strzałka w prawo

Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm 30 mm 0,72 m2

122,89
/ m²
88,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana jest przeznaczona do wykonywania izolacji ścian w pomieszczeniach. Ze względu na wodoodporność produkt może być stosowany do zabezpieczenia łazienek lub toalet, narażonych na zwiększoną wilgotność. Płyta budowlana charakteryzuje się prostotą procesu montażu, niezbędne prace możesz z powodzeniem wykonać samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Płyta budowlana służy jako materiał przydatny przy pokryciu ścian w pomieszczeniach. Solidny produkt jest odporny na szkodliwy wpływ wilgoci, sprawdza się zatem również jako izolacja murów w kuchniach i łazienkach, gdzie istnieje większe ryzyko narażenia na zalanie. Płyta budowlana może również posłużyć jako element wypełnienia ram konstrukcyjnych używanych przy wznoszeniu ścianek działowych. Uniwersalność zastosowania płyt sprawia, że mogą być one wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przy wznoszeniu budynków o innym przeznaczeniu. Produkt cechuje łatwość montażu, który możesz wykonać samodzielnie w krótkim czasie. Nasze sklepy oferują również pozostałe elementy konstrukcyjne używane podczas budowy ścianek działowych przy wykorzystaniu płyty budowlanej.

    • Gotowe podłoże pod płytki, tynki i szpachle
    • Lekka
    • Odporna na wilgoć, grzyby i pleśń

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu4002019875422