Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana 18 mm dąb craft złoty 5,42 m2

Płyta laminowana 18 mm dąb craft złoty 5,42 m2

60,48
/ m²
327,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta laminowana dąb craft złoty to produkt o szerokim zastosowaniu. Możesz wykorzystać ją do budowy mebli, renowacji ich frontów czy jako okładzinę ścienną. Produkt wykonano z wysokiej jakości płyty wiórowej, toteż jest wytrzymały i odporny na ścieranie. Klasyczne wykończenie nawiązujące do drewna nadaje mu elegancki wygląd. Płytę łatwo utrzymasz w czystości.

   Cechy i zalety

    Płyta laminowana 18 mm dąb craft złoty 5,42 m2 to produkt uniwersalny. Możesz wykorzystać ją w budowie mebli, podczas tworzenia frontów do szafek bądź jako okładzinę ścienną. Produkt swoim wyglądem nawiązuje do drewna dębowego, co nadaje mu elegancki klasyczny wygląd, który świetnie sprawdza się w różnych aranżacjach. Płyta laminowana dąb craft złoty została wykonana z solidnej płyty wiórowej. To materiał wytrzymały i odporny na ścieranie, toteż możesz mieć pewność, że będzie Ci doskonale służył przez długi czas. Produkt z łatwością utrzymasz w czystości. W naszej ofercie znajdziesz laminowane płyty nawiązujące do różnych rodzajów i kolorów drewna. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do aranżacji Twoich pomieszczeń.

    • Łatwa w utrzymaniu czystości
    • Odporna na ścieranie
    • Wytrzymała

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2620mm
    Szerokość produktu2070mm
    Grubość produktu18mm
    Pokrycie5.42m²
    MateriałPłyta wiórowa
    Waga (kg)62.5kg
    Kod produktu5907587424692