Zobacz więcej Płyty MFP

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MFP

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta MFP 12 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta MFP 12 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2

27,98
/ m²
87,44
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowana w tym miejscu płyta MFP to bardzo praktyczny produkt, ponieważ nadaje się do zastosowaniu w budynku od podłogi aż po sam dach. Ten bardzo wytrzymały produkt nie poddaje się zmiennemu działaniu temperatury, jest też odporny na wilgoć. Konkretne, duże płyty zapewniają stabilność mocowań wkrętów czy też śrub oraz kołków. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta MFP sprawdzi się podczas małych i dużych remontów, a także podczas budowy budynku od podstaw – jest bardzo funkcjonalna. Tak samo sprawnie z jej pomocą postawisz dom rodzinny, jak i budynek firmowy lub hotel. Płyta wyróżnia się wyjątkową trwałością, co gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu utrzyma wkręty, gwoździe, śruby oraz kołki. Oferowany tutaj produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć, co zdecydowanie wyróżnia go wśród konkurencji – możesz ją stosować w miejscach bardzo wymagających, jak w piwnicy, łazience lub kuchni. Oferowany tutaj produkt jest gotowy od razu do użycia, nie musisz go impregnować, co znacznie przyspiesza pracę. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje płyt, w tym OSB.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wilgocioodporna
    • Wiertło pilotujące mocowane na śrubę
    • Płyta odporna na wilgoć

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2500mm
    Szerokość produktu1250mm
    Grubość produktu12mm
    Pokrycie3.12m²
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Waga (kg)26.25kg
    MateriałDrewno
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    Kod produktu5902734890382