Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 SwissKrono frezowana 2500 x 675 x 18 mm 1,687 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 SwissKrono frezowana 2500 x 675 x 18 mm 1,687 m2

43,14
/ m²
72,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB 3 frezowana to trójwarstwowa drewnopochodna płyta, którą możesz wykorzystać podczas budowy dachu, ścian w konstrukcjach szkieletowych czy przy okładzinach podłóg na legarach. Płyta ma szerokość dwóch i pół metra, długość sześćdziesięciu siedmiu i pół centymetra oraz grubość osiemnastu milimetrów. Frezowane krawędzie umożliwiają łączenie typu pióro-wpust. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB 3 frezowana jest wykonana z trzech warstw wiórów drzewnych. Zostały one starannie wyselekcjonowane według rozmiaru. W warstwach zewnętrznych połączono je żywicą melaminowo-uretanową. Wióry w warstwie wewnętrznej ułożone są prostopadle do dwóch pozostałych i połączone żywicznym klejem poliuretanowym. Dzięki temu są one wytrzymałe na zginanie i łatwe w ścinaniu. Rozmiar płyty dostosujesz do swoich potrzeb przy pomocy pilarki czy zwykłej piły ręcznej. Płyta OSB 3 frezowana 2500 × 675 x 18 mm ma zastosowanie ogólnobudowlane. Dzięki podwyższonej wytrzymałości i odporności na wodę możesz stosować je wewnątrz i na zewnątrz budynków. Krańce płyty zostały wyfrezowane, dzięki czemu płyty możesz połączyć ze sobą złączem wtykowym pióro-wpust. Stworzysz dzięki temu stabilną i równą powierzchnię.

    • Format płyty umożliwia łatwość transportu i przenoszenia
    • Łączenie pióro-wpust, łatwość obróbki przy pomocy standardowych narzędzi
    • Po złożeniu uzyskujemy równą powierzchnię

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2500mm
    Szerokość produktu675mm
    Grubość produktu18mm
    Pokrycie1.69m²
    Profil krawędziFrezowane
    Waga (kg)18.31kg
    Kod produktu5901940265755