Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 1220 x 610 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 1220 x 610 mm

45,98
/ szt.
62,14
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild jest uniwersalnym produktem. Możesz wykorzystać ją do tworzenia wielu konstrukcji. Te natomiast mogą być wykorzystywane wewnątrz budynków nawet w warunkach wilgotnych. Poręczny format ułatwia pracę z tym materiałem. Płyta jest również wytrzymała. Wykończenie prostą krawędzią ułatwi Ci jej zastosowanie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Szukasz wytrzymałego materiału do tworzenia konstrukcji? Dobrym wyborem będzie z pewnością płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 1220 x 610 mm. To nie tylko bardzo wytrzymały, ale również uniwersalny produkt. Wyróżnia go wszechstronne wykorzystanie. Płytowe elementy konstrukcji nadają się do użytku wewnętrznego. Dobrze radzą sobie w warunkach zwiększonej wilgotności. Płyta OSB formatka Kronobuild ma poręczny format. Dzięki temu praca z nią jest dużo łatwiejsza. Sama obróbka również nie sprawi Ci trudności. Płyta wykonana z OSB jest przy tym wytrzymała. Dzięki prostej krawędzi łączenie ze sobą płyt będzie dużo łatwiejsze. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz nie tylko inne rozmiary tej płyty. Możesz również wybrać pozostałe materiały budowlane i akcesoria do nich.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1220mm
    Szerokość produktu610mm
    Grubość produktu9mm
    Pokrycie0.74m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)4.15kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421364