Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan komorowy Palram brązowa 0,98 x 2 m 6 mm 1,96 m2

Płyta poliwęglan komorowy Palram brązowa 0,98 x 2 m 6 mm 1,96 m2

95,48
/ szt.
48,71
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta poliwęglanowa komorowa doskonale sprawdzi się do tworzenia zadaszenia nad tarasem, balkonem lub ogrodem zimowym. Dzięki niewielkiej wadze, montaż elementu przebiegnie sprawnie oraz bezproblemowo. Produkt zapewnia doskonałą izolację akustyczną, dzięki czemu wszelkie hałasy pochodzące z zewnątrz nie będą słyszalne.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie płyty poliwęglanowej komorowej to doskonały sposób na funkcjonale oraz estetyczne wykończenie Twojego gospodarstwa domowego. Za jej pomocą wykonasz zadaszenie nad małymi elementami architektury ogrodowej, takimi jak altana, wiata czy patio. Dzięki prostej budowie oraz niewielkiej wadze, łatwo przymocujesz ją do przygotowanej wcześniej konstrukcji. Odpowiednio przytwierdzona zapewni doskonałą izolację akustyczną, dzięki czemu czynniki takie jak głośny deszcz czy wiatr nie będą słyszalne. Brązowy odcień płyty będzie się doskonale prezentował na tle znajdującej się w otoczeniu roślinności. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór płyt o różnych zastosowaniach, rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329148